Skip to content Skip to footer
Pidecilik Eğitimi ile

Kariyerinizi Hızlandırın!

2024 eğitim dönemi kontenjanlarını görmek için:

EĞİTİM SÜRESİ

40 saat

EĞİTİM DÖNEMLERİ

Eğitimler 1’e 1 özel ders sistemi ile verilmekte olduğu için ders gün ve saatlerinizi okul yönetimi ile görüşüp belirleyebilirsiniz.

EĞİTİM ÜCRETİ

Peşin 45.000 TL
Taksitli 50.000 TL’dir.

EĞİTİM İÇERİĞİ

Bu eğitim programı ile pide için hijyenik koşullarda ön hazırlık yapabilen, pide çeşitlerine göre pide içi malzemesi hazırlayabilen, pide hamuru hazırlayabilen, hamura şekil verebilen, pide çeşitlerini bilen, pide pişirebilen ve servise hazır hale getirebilen uluslararası nitelikte pideci yetiştirilmektedir.

EĞİTİM SÜRESİ

Pidecilik programın eğitim süresi 40 (kırk) saattir; bire bir olarak öğrenecinin istedği gün ve satte, günde en az 4 en fazla 8 saat olarak uygulanır.

blank
Sertifika

Kurs programını bitirenlere MEB onaylı “Kurs Bitirme Belgesi” verilecektir. Kursiyer aldığı Kurs Bitirme Belgesi ile bulunduğu ilin Ticaret Odalarına kaydına yaptırarak işyeri açabilmektedir.

Konaklama İmkanları

Eğitimlerimize Ankara dışından katılmak isteyen öğrencilerimiz başkentin en özel ve güzel öğrenci yurtlarında, okulumuza özel fiyatlarla konaklayabilmektedir.
Ayrıca Inn 14 Hostel’da öğrencilerimize özel fiyatlardan da faydalanabilirsiniz.

Gerekli Belgeler
  • 4 Fotoğraf
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Son mezun olunan okulun noter onaylı diploma fotokopisi veya Belge’nin aslı
  • Sabıka kaydı
  • Sağlık raporu (aile hekimi ya da devlet hastanesi)
Eğitim Ücreti

Pidecilik programın eğitim ücreti peşin 45.000 TL, taksitli 50.000 TL’dir. Okulumuz tarafından şef üniforması ve eğitim dokümanları (kitap, CD vs.) öğrencilerimize hediye edilmektedir.