Skip to content Skip to footer
Kebap Eğitimi ile

Kariyerinizi Hızlandırın!

2024 eğitim dönemi kontenjanlarını görmek için:

EĞİTİM SÜRESİ

40 saat

EĞİTİM DÖNEMLERİ

Eğitimler 1’e 1 özel ders sistemi ile verilmekte olduğu için ders gün ve saatlerinizi okul yönetimi ile görüşüp belirleyebilirsiniz.

EĞİTİM ÜCRETİ

Peşin 60.000 TL
Taksitli 75.000 TL’dir.
12 ay taksit imkanı ile.

EĞİTİM İÇERİĞİ

Türk milleti kendi tarihi gibi kendine özgü dünyanın en eski ve köklü mutfağını zeki, renkli ve anlayışlı kişiliğiyle yoğurmuş, Türk Mutfağının farkını ortaya koymuştur. Türk Mutfağında kebaplar çok farklı yorumlanmıştır. Doğu, Ortadoğu ülkelerinde yaygın olan kebap türleri Türk Mutfağında kendine özgü, dünyaca sevilen şekle sokulmuştur. Izgara doruk noktasındadır. Türk Mutfağında kebaplar çok renkli özellik kazanmıştır. Milli kültürümüzü belirgin hale getiren kebaplarımız, daima aslına sahip çıkılarak yapılmaları gerekir. Bu bilinçle yola çıkarak Kebapçı eğitim programımız ile Türk Mutfağını Ulusal ve Uluslar arası alanda aslına uygun olarak temsil edecek Kebapçı yetiştirilmektedir.

EĞİTİM SÜRESİ

Eğitim süresi 40 (kırk) saattir; bire bir olarak öğrenecinin istedği gün ve satte, günde en az 4 en fazla 8 saat olarak uygulanır.

blank
Sertifika

Kurs programını bitirenlere MEB onaylı “Kurs Bitirme Belgesi” verilecektir. Kursiyer aldığı Kurs Bitirme Belgesi ile yurtiçi ve yurtdışında yasal olarak mesleklerini icra edebileceklerdir.

Konaklama

Eğitimlerimize Ankara dışından katılmak isteyen öğrencilerimiz başkentin en özel ve güzel öğrenci yurtlarında, okulumuza özel fiyatlarla konaklayabilmektedir.
Ayrıca Inn 14 Hostel’da öğrencilerimize özel fiyatlardan da faydalanabilirsiniz.

Gerekli Belgeler
  • 4 Fotoğraf
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Son mezun olunan okulun noter onaylı diploma fotokopisi veya Belge’nin aslı
  • Sabıka kaydı
  • Sağlık raporu (aile hekimi ya da devlet hastanesi)
Eğitim Ücreti

Programın eğitim ücreti peşin 60.000 TL, taksitli 75.000 TL’dir. Okulumuz tarafından şef üniforması ve eğitim dokümanları (kitap, CD vs.) öğrencilerimize hediye edilmektedir.