Skip to content Skip to footer
Sushi Şefi Eğitimi ile

Kariyerinizi Hızlandırın!

2024 eğitim dönemi kontenjanlarını görmek için:

EĞİTİM SÜRESİ

60 saat

EĞİTİM DÖNEMLERİ

Eğitimler 1’e 1 özel ders sistemi ile verilmekte olduğu için ders gün ve saatlerinizi okul yönetimi ile görüşüp belirleyebilirsiniz.

EĞİTİM ÜCRETİ

Peşin 60.000 TL
Taksitli 70.000 TL’dir.

EĞİTİM İÇERİĞİ

Suşi ve Uzak Doğu Mutfağı Şef programı ülkemizde son yıllarda sayıları gittikçe artan Uzak doğu ve Suşi restoranlarının nitelik mutfak elemanı ihtiyacını karşılamak ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen mevcut aşçılar ve aşçı adaylarının orijinal reçetelerle, doğru pişirme tekniklerini uygulayarak eğitilmesi ile sektöre kazandırılmaları amacıyla tasarlanmış bir profesyonel mesleki eğitim programıdır.

EĞİTİM SÜRESİ

Eğitim süresi 60 (altmış) saattir; eğitimler bire bir veya grup dersi olarak verilmekte olup bunun kararını okul idaresi vermektedir, Bire bir eğitimde eğitimler öğrencinin istediği gün ve satte,okul idaresi de uygun gördüğünde, günde en az 4 en fazla 8 saat olarak uygulanır.

blank
Sertifika

Profesyonel Suşi ve Uzak Doğu Mutfağı Şefi programı eğitimi sonunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak Teorik ve Uygulamalı sınavlardan başarılı olan öğrencilere

  • TCA Profesyonel Suşi ve Uzak Doğu Mutfağı Şefi programı Mezuniyet Belgesi,
  • M.E.B. Dünya Mutfakları Kurs Programı Kurs Bitirme Belgesi,
Konaklama

Eğitimlerimize Ankara dışından katılmak isteyen öğrencilerimiz başkentin en özel ve güzel öğrenci yurtlarında, okulumuza özel fiyatlarla konaklayabilmektedir.

Gerekli Belgeler
  • 4 Fotoğraf
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
    Son mezun olunan okulun noter onaylı diploma fotokopisi veya Belge’nin aslı
  • Sabıka kaydı
  • Sağlık raporu (aile hekimi ya da devlet hastanesi)
Eğitim Ücreti

Programın eğitim ücreti peşin 60.000 TL, taksitli 70.000 TL’dir.

Okulumuz tarafından şef üniforması ,eğitim dokümanları, Bıçak Seti ve TCA okul çantası öğrencilerimize hediye edilmektedir.

  • Kredi kartına 9 taksit seçeneği bulunmaktadır.
  • Senetli olarak 12 taksit ödeme yapılmaktadır.
İş Garantisi

Okulumuzun yıllardır Türkiye İş Kurumu ile yaptığı işbirliği neticesinde 60 saatlik profesyonel eğitimlerini tamamladıktan sonra 12 haftalık stajlarını da başarı ile bitiren öğrencilerimiz en az asgari ücret ile Suşi ve Uzak Doğu Mutfağı konseptli işletmelerde işe yerleştirileceklerdir.