Skip to content Skip to footer
Pizzacılık Eğitimi ile

Kariyerinizi Hızlandırın!

2024 eğitim dönemi kontenjanlarını görmek için:

EĞİTİM SÜRESİ

40 saat

EĞİTİM DÖNEMLERİ

Eğitimler 1’e 1 özel ders sistemi ile verilmekte olduğu için ders gün ve saatlerinizi okul yönetimi ile görüşüp belirleyebilirsiniz.

EĞİTİM ÜCRETİ

Peşin 60.000 TL
Taksitli 75.000 TL’dir.
12 ay taksit imkanı ile.

EĞİTİM İÇERİĞİ

Bu eğitim programı ile pizza yapımı sırasındaki araç-gereçleri, sos çeşitleri ve yapımını, pizza hamuru çeşitleri ve yapımını, hamura şekil verme, pişirme ve servise hazırlama adımlarını bilen; uluslararası nitelikte pizzacı yetiştirilmektedir.

EĞİTİM SÜRESİ

Pizzacılık programın eğitim süresi 40 (kırk) saattir; bire bir olarak öğrenecinin istedği gün ve satte, günde en az 4 en fazla 8 saat olarak uygulanır.

blank
Sertifika

Kurs programını bitirenlere MEB onaylı “Kurs Bitirme Belgesi” verilecektir. Kursiyer aldığı Kurs Bitirme Belgesi ile bulunduğu ilin Ticaret Odalarına kaydına yaptırarak işyeri açabilmektedir.

Konaklama İmkanları

Eğitimlerimize Ankara dışından katılmak isteyen öğrencilerimiz başkentin en özel ve güzel öğrenci yurtlarında, okulumuza özel fiyatlarla konaklayabilmektedir.
Ayrıca Inn 14 Hostel’da öğrencilerimize özel fiyatlardan da faydalanabilirsiniz.

Yurt Dışı Eğitim Olanakları

Kardeş okullarımızdan olan İtalya’nın önde gelen Aşçılık ve Pastacılık okulu olan Italian Kitchen Academy’de okulumuz öğrencilerine özel fiyatlarla eğitiminize devam edebilirsiniz.

blank

(Italian Kitchen Academy’de eğitim, ücretlerimize dahil değildir)

Gerekli Belgeler
  • 4 Fotoğraf
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
    Son mezun olunan okulun noter onaylı diploma fotokopisi veya Belge’nin aslı
  • Sabıka kaydı
  • Sağlık raporu (aile hekimi ya da devlet hastanesi)
Eğitim Ücreti

Pizzacılık programın eğitim ücreti peşin 45.000 TL, taksitli 50.000 TL’dir. Okulumuz tarafından şef üniforması ve eğitim dokümanları (kitap, CD vs.) öğrencilerimize hediye edilmektedir.